TELLIMUS

Lugupeetud kliendid!

NB! Mõned tooted võivad olla väljamüüdud. Kättesaadavust soovitame enne transpordi saatmist täpsustada üle meie müügiosakonnas.

Palume sisestada kõik andmed. Lisainfos jätke palun oma kommentaarid ja teatage soovitud tarnepäeva ja kellaaega.

Transporti tellides palume esitada tellimus vähemalt 2 tööpäeva enne planeeritavat tarnepäeva. Kauba kohaletoimetamise umbkaudse kellaaega kooskõlastatakse ettemaksu arve esitamisel. Transporditeenus lisandub toodangu maksumusele. Õige on ettemaksu arves, mis tuleb Teile e-postiga.

Transpordi tellimisel: kui veovahendile ei laeta täiskoormat (KamAZ-i kandevõime 12 t.), arvestatakse veohinna ühe reisi arvestamisel minimaalseks kaaluks 12 tonni.Tellimisvormis transporditeenuse maksumus on ligikaudne.

Tellides korraga üle 100 tonni, tellitavale kogusele ja transporditeenusele on 5% hinnaalandus. Maksetingimus: 100% ettemaks.

Teie poolt esitatud tellimuse põhjal koostame arve, seega palume andmete sisestamisel veenduda, et vähemalt telefoninumber ja e-posti aadress on sisestatud õigesti, et vajadusel saaks Teiega kiiret ühendust.

 eesmall   Tellimine  gbrsmall   Order  rusmall   Заказать

NB! Seal, kus on pandud C-kategooria veokite sissesõitmise keelumärgid või massipiirangud (sh. ka erateed), palume arvestada, et ilma KOV või tee omaniku veoloata toodangut kohale ei toimetata.

Veoloa taotlemine: Harku Vallavalitsuses piirangualasse sisenemise loa (veoloa) OPIS-e kaudu vt siin. Saue Vallavalitsus – lisa info info@sauevald.ee tel. 654 1155.

Tallinna linna teede puhul pöörduda Tallinna Keskkonna- ja Kommunaalameti poole vt siin.

Marsruutide, tarnepäevade, autode ja muu andmete täpsustamiseks võtke ühendust meie müügiosakonnaga, kas tellimus@killustik.ee või tel. 657 1144.